اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است. مقام معظم رهبری

به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار صورت گرفت: بازدید مدیر کل ثبت احوال استان از دفاتر خبرگزاری صدا وسیما و ایرنا در خراسان جنوبی

به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار صورت گرفت: بازدید مدیر کل ثبت احوال استان از دفاتر خبرگزاری صدا وسیما و ایرنا در خراسان جنوبی


به مناسبت فرارسیدن روز خبرنگار مدیر کل ثبت احوال استان با حضور در خبرگزاری ایرنا و واحدخبر صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی ضمن بازدید از این مراکز خبری ، روز خبرنگار را نیز تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان در این دیدار ها ابراز داشت :موفقیت های کنونی مجموعه ثبت احوال مرهون حمایت های رسانه ای در سطح استان بوده و امید است که این حمایت تداوم داشته باشد.
وی کسب رتبه ی برتر اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی در ارزیابی صورت گرفته در سطح کشور را افتخاری برای خراسان جنوبی دانست و افزود : اطلاع رسانی به موقع و تنویر افکار عمومی می تواند کمک بسزائی در خدمت رسانی بهتر به مردم استان نماید.
فاطمی از آمادگی همکاری با رسانه ها و مجموعه های پژوهشی در استان خبر داد و گفت : آمار وقایع حیاتی در استان به عنوان سنگ بنای برنامه ریزی و توسعه مطرح بوده و این آمار در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت.
مدیر کل ثبت احوال استان به آمار صدور کارت هوشمند ملی در استان نیز  اشاره کرد و عنوان داشت که قریب به 90 هزار نفر در استان کارت هوشمند ملی را دریافت نکرده اند که ضروریست هرچه زودتر اقدام نمایند.
این مقام مسئول همچنین به رشد جهشی تعیین تکلیف پرونده های هویتی از قبیل منع خدمات پرداخت و ابراز امیدواری کرد که با همکاری بیش از پیش این روند همچنان ادامه داشته باشد.
همچنین در این دیدارها بیجاری ،مدیر واحد خبر  صدا وسیمای استان و محمدحسنی مدیر خبرگزاری ایرنا در خراسان جنوبی، نیز در سخنانی ضمن بیان اهمیت جایگاه مجموعه ثبت احوال در توسعه کشور ،از زحمات و تعامل گسترده این مجموعه با رسانه های استان قدردانی نمودند.
گفتنی است در پایان به رسم یادبود ، لوح سپاس و هدایای روز خبرنگار به اصحاب رسانه اهدا شد .

 

 

 

    

 

      

 

 

خبرگزاری ایرنا

 

خبرگزاری صدا وسیما

 

خبرگزاری صدا وسیما (2)
تعداد بازدید : 498
زمان انتشار : 1397/05/16Power by : RAAKCMS