اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است. مقام معظم رهبری

مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی : هفته ی دولت ، هفته ی پیوند بیش از پیش مردم و مسئولین است

مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی : هفته ی دولت ، هفته ی پیوند بیش از پیش مردم و مسئولین است


مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی به تشریح برنامه های این اداره کل در هفته دولت سال جاری پرداخت
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن تبریک فرارسیدن ایام هفته ی دولت و روز کارمند افزود:هفته دولت فرصت مناسبی برای بیان دستاورد های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به آحاد جامعه می باشد.
وی ، دیدار و دلجوئی از خانواده های معظم شاهد و ایثارگر مجموعه ثبت احوال را یکی از برنامه های این هفته برشمرد و اظهار کرد که گرامیداشت یاد و خاطره ی شهیدان از اهمیت بالائی برخوردار می باشد.
فاطمی همچنین به سایر برنامه های این ایام اشاره کرد و افزود سفرهای شهرستانی و دیدار با مراجعین ثبت احوال از نزدیک و گفتگو با آنان در کنار بازدید از روند اجرای برنامه های راهبردی سازمان ثبت احوال از دیگر برنامه های هفته ی دولت می باشد.
مدیر کل ثبت احوال استان ، حضور در رسانه های به منظور تنویر افکار عمومی جامعه ، پاسخگوئی به سوالات و همچنین ارائه گزارش عملکرد این مجموعه به رسانه های را نیزاز برنامه های این هفته یاد کرد.
وی بازدید از دفاتر پیشخوان دولت، به عنوان پل ارتباطی مردم و دستگاه های اجرائی ،  به منظور ارائه ی خدمات مناسب به مردم در کمترین زمان ممکن را نیز مهم دانست و بر انجام این مهم در هفته ی دولت تاکید کرد.
فاطمی همچنین از انتشار آمار وقایع حیاتی به عنوان بستر مناسب برای برنامه ریزی در تمامی سطوح به مناسبت این ایام خبر داد .
گفتنی است اخبار تکمیلی در این خصوص متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

 
تعداد بازدید : 426
زمان انتشار : 1397/06/04Power by : RAAKCMS