اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است. مقام معظم رهبری

به مناسبت فرارسیدن ایام هفته دولت صورت گرفت: دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با فرماندار و امام جمعه شهرستان خوسف

به مناسبت فرارسیدن ایام هفته دولت صورت گرفت: دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با فرماندار و امام جمعه شهرستان خوسف


به مناسبت فرارسیدن هفته دولت مدیر کل ثبت احوال استان با فرماندار و امام جمعه شهرستان خوسف دیدار و گفتگو نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر در این دیدار ابراز داشت  : مجموعه ثبت احوال به عنوان دستگاهی خدوم ، با آحاد مردم در ارتباط می باشد.

وی ضمن گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت که ، خدمت رسانی به مردم در کوتاه ترین زمان ممکن و تکریم مراجعین از اساسی ترین اهداف ثبت احوال بوده که تاکنون محقق شده است.

فاطمی ضمن اشاره به جایگاه ثبت احوال در کشور افزود، کارت هوشمند ملی به عنوان کلید ورود به دولت الکترونیک بستر مناسبی برای ارائه خدمات گوناگون به مردم بوده وبا تلاش های صورت گرفته بیش از 80 درصد مردم استان از این مهم برخوردار شده اند.
مدیر کل ثبت احوال استان گفت در شهرستان خوسف نیز بیش از 13 هزار نفر این کارت را دریافت کرده و لازم است تا با فرهنگ سازی و تبلیغات مناسب سایر افراد باقی مانده نیز در اسرع وقت نسبت به دریافت آن اقدام نمایند.
این مقام مسئول راه اندازی ایستگاه سیار کارت هوشمند ملی را تجلی عینی رعایت حقوق شهروندی دانست و ماحصل آن را کسب رضایت مندی مردم ، بهبود روند خدمت رسانی به اقشار آسیب پذیر و کاهش بار مالی خانواده های محروم برشمرد.
 فاطمی همچنین به اقدامات فرهنگی در مجموعه ثبت احوال استان اشاره کرده و افزود،رونمائی از اسناد هویتی شهدا و مفاخر استان ، تلاش در راستای فرهنگ سازی نام نیکو برگرفته از فرهنگ اسلامی ایرانی ،تعظیم شعائر اسلامی در مناسب های ملی و مذهبی از جمله ی اهم این موارد می باشد.
در ادامه این دیدار ها ، شفیعی ، فرماندار شهرستان خوسف نیز در سخنانی ضمن تقدیر از خدمات گسترده ی ثبت احوال در این شهرستان ، قول مساعدت برای همکاری های بیش از پیش را داد.
حجه الاسلام والمسلمین شاهبیگی ، امام جمعه خوسف نیز ،ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته ، پیشرفت های اخیر ثبت احوال را موجب افتخار دانست و بر ادامه ی خدمت رسانی به مردم این منطقه تاکید کرد .
همچنین در این سفر ، مدیر کل ثبت احوال استان از اداره ثبت احوال خوسف بازدید ، و ضمن دیدار حضوری با همکاران و مراجعین ، روند اجرای امور را مورد بررسی قرار داد.

گفتنی است معاون امور اسناد هویتی و رئیس اداره حراست ثبت احوال خراسان جنوبی ، مدیر کل را در این سفر همراهی کردند.
 

 

 

 

        

 
تعداد بازدید : 532
زمان انتشار : 1397/06/06Power by : RAAKCMS