اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است. مقام معظم رهبری

به مناسبت فرارسیدن ایام هفته دولت و کنگره بزرگداشت 2000 شهید خراسان جنوبی انجام شد: دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با خانواده ی شهید رضائی

به مناسبت فرارسیدن ایام هفته دولت و کنگره بزرگداشت 2000 شهید خراسان جنوبی انجام شد: دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با خانواده ی شهید رضائی


مدیر کل ثبت احوال استان به همراه مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان جنوبی با خانواده شهید علی رضائی از شهدای مجموعه ثبت احوال دیدار و دلجوئی نمودند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر در این دیدار ابراز داشت  : شهیدان به عنوان چراغ راه مسیر تدین و زندگی سعادتمندانه همیشه شناخته می شوند.

وی ضمن اشاره به آیات و روایاتی در خصوص جایگاه رفیع ایثار و شهادت در دین مبین اسلام ، از پدران و مادران شهدا به عنوان الگو های صبر و استقامت یاد کرد.

فاطمی ضمن گرامیداشت هفته ی دولت و یاد وخاطره ی شهیدان این ایام ، انجام کار فرهنگی در مسیر شهدا را با اهمیت دانست و بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در نسل جوان و خصوصا ایام برگزاری کنگره 2000 شهید خراسان جنوبی تاکید کرد.

همچنین در ادامه این دیدار عزیزی ، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان نیز در سخنانی ،حضور داوطلبانه ی رزمندگان در دوران هشت سال دفاع مقدس را از نقاط بارز دلاورمردی و رشادت این غیور مردان برشمرد و مطالعه ی سیره ی ارزشمند شهدا را خاطر نشان شد.

گفتنی است این دیدار در منزل برادر شهید که از پرسنل ثبت احوال خراسان جنوبی می باشد  و با حضور پدر و مادر شهید علی رضائی  ،  برگزار و در پایان با اهدای لوح سپاس و هدایائی به رسم یاد بود از این خانواده شهید قدردانی شد.
 

 

 

 

 

     

 

      
تعداد بازدید : 492
زمان انتشار : 1397/06/07Power by : RAAKCMS