اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی
اتقان اسناد هویتی مردم ایران بسیار با اهمیت است. مقام معظم رهبری

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با مدیر شعب بانک ملی خراسان جنوبی

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با مدیر شعب بانک ملی خراسان جنوبیمدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با دهباشی  ، مدیر شعب بانک ملی و رئیس شورای هماهنگی بانک های استان در خصوص اهمیت جایگاه کارت هوشمند ملی و کاربردی شدن آن  ،  دیدار و گفتگو نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر در این دیدار ابراز داشت  :کارت هوشمند ملی با کاربرد های وسیع می تواند نقش موثری را در کاهش جرائم اقتصادی ایفاء نماید.
وی از کارت هوشمند ملی  به عنوان بهترین ابزار برای ورود به دولت الکترونیک یاد کرد و اظهار داشت که هم استانی هایی که این کارت را اخذ ننموده اند ، لازم است هرچه سریعتر در این خصوص اقدام نمایند.
فاطمی با اشاره به هماهنگی صورت گرفته  افزود : بانک های سطح استان در آینده ی نزدیک خدمات خود را صرفا در صورت داشتن کارت هوشمند ملی به متقاضیان عرضه خواهند کرد.
همچنین در ادامه این دیدار دهباشی ،رئیس شورای هماهنگی بانک های استان نیز در سخنانی ضمن قدردانی از خدمات اداره کل ثبت احوال ، از آمادگی مجموعه ی بانک های خراسان جنوبی در راستای کاربردی شدن کارت هوشمند ملی در کلیه شعب سطح استان خبر داد.
گفتنی است این دیدار در محل سرپرستی بانک ملی خراسان جنوبی برگزار شد.
 

 

 
تعداد بازدید : 444
زمان انتشار : 1397/06/11Power by : RAAKCMS