اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با امام جمعه شهرستان فردوس

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با امام جمعه شهرستان فردوس


مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با حجه الاسلام والمسلمین بابائی ، امام جمعه شهرستان فردوس  در خصوص اهمیت جایگاه کارت هوشمند ملی ،  دیدار و گفتگو نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر در این دیدار گفت  :کارت هوشمند ملی به عنوان آخرین دستاورد سازمان ثبت احوال کشور نقش بسزائی در توسعه ی آینده کشور ایفا خواهد کرد.
وی تلاش در راستای تشویق مردم به اخذ این کارت مفید را با اهمیت دانست و اظهار داشت که توصیه ی ائمه معزز جمعه در این خصوص می تواند راه گشا باشد.
فاطمی با اشاره به اینکه بیشتر مردم شهرستان فردوس کارت هوشمند ملی خود را دریافت کرده اند،  افزود : افرادی که تاکنون به هر دلیلی این کارت را نگرفته اند،  می بایست هرچه زودتر اقدام نموده و مراحل ثبت نام را طی نمایند.
همچنین در ادامه این دیدار حجه الاسلام بابائی ،امام جمعه فردوس نیز با قدردانی از خدمات گسترده ثبت احوال در این شهرستان ، ابراز امیدواری کرد که با اطلاع رسانی مناسب به مردم از کاربرد های کارت هوشمند ملی در آینده ی نزدیک این پروژه در شهرستان فردوس به اتمام برسد.
گفتنی است این دیدار در محل دفتر کار امام جمعه شهرستان فردوس برگزار شد.

 

 

 
تعداد بازدید : 416
زمان انتشار : 1397/06/13Power by : RAAKCMS