اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با فرمانداران شهرستان های بشرویه و فردوس

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با فرمانداران شهرستان های بشرویه و فردوس


مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با فرمانداران شهرستان های بشرویه و فردوس  در خصوص آخرین وضعیت کارت هوشمند ملی در این شهرستان ها ،  دیدار و گفتگو نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر در این دیدارها ابراز داشت  : حرکت جهادی پرسنل ثبت احوال استان در سال گذشته موجب رشد چشمگیر صدور کارت هوشمند ملی در سراسر استان شده است.
وی کسب رتبه ی اول اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی را در سطح کشور در زمینه ی کارت هوشمند ملی و شاخص های ارزیابی عملکرد سازمان ثبت احوال را بااهمیت دانست و گفت که ماحصل این افتخار ها ،کسب رضایت بیش از پیش مردم از خدمات ثبت احوال خواهدبود.
فاطمی در ادامه ضمن اشاره به وضعیت کارت هوشمند ملی در این شهرستان ها ، از فرمانداران آنها درخواست کرد که با اقدامات لازم ، بستر مناسب را برای حضور افراد باقی مانده ، فراهم نموده تا هرچه سریعتر جشن پایان پروژه بزرگ کارت هوشمند ملی در استان خراسان جنوبی برپا گردد.
این مقام مسئول ، کاربردی شدن کارت هوشمند ملی را منوط به همگانی شدن آن دانست و خواستار این شد که هم استانی های گرامی نسبت به اخذ این کارت مفید اقدام کنند.
همچنین این دیدار ها ، زمان زاده ، فرماندارشهرستان بشرویه نیز با قدردانی از حضور ایستگاه سیار کارت هوشمند ملی در این شهرستان ، بر  تلاش در راستای همه گیر شدن  این کارت ارزشمند تاکید کرد.
ابراهیمی، فرماندار شهرستان فردوس هم با اشاره به اینکه آمار انسانی ثبت احوال زیرساخت هر برنامه ی بلند مدتی می باشد، از آمادگی برای همکاری گسترده با ثبت احوال خبر داد
گفتنی است این دیدارها در محل دفاتر کار فرمانداران بشرویه وفردوس برگزار شد.
 

 

 

 
تعداد بازدید : 416
زمان انتشار : 1397/06/13Power by : RAAKCMS