Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /home/skocr/domains/skocr.ir/public_html/views/postView.php on line 29 وب سایت اداره کل ثبت احوال استان خراسان جنوبی

وب سایت اداره کل ثبت احوال استان خراسان جنوبی

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با مدیر کل پزشکی قانونی خراسان جنوبی

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با مدیر کل پزشکی قانونی خراسان جنوبیمدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با دکتر جعفر زاده ، مدیر کل پزشکی قانونی استان در خصوص برطرف شدن مشکلات پرونده های منع خدمات ،  دیدار و گفتگو نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر در این نشست افزود :برطرف شدن مشکلات مراجعین ، خصوصا پرونده های منع خدمات و مشکوکین از اهمیت بسزائی برخوردار بوده و تعامل بین دستگاه های مرتبط در این زمینه می تواند راه گشا باشد.
وی از تلاش گسترده ثبت احوال خراسان جنوبی برای تعیین تکلیف پرونده های منع خدمات خبر داد و بیان کرد که با اقدامات مثبت صورت گرفته این روند تسریع پیدا کرده است.
فاطمی خدمات جدید ثبت احوال خصوصا کارت هوشمند ملی را گامی موثر در مسیر به حداقل رساندن تخلفات هویتی بر شمرد و ابراز امیدورای کرد که در آینده نزدیک پوشش این کارت برای هم استانی های ارجمند به میزان حداکثری برسد.
همچنین در ادامه این دیدار دکتر مصطفی جعفر زاده ، مدیر کل پزشکی قانونی خراسان جنوبی نیز از آمادگی همکاری این نهاد با ثبت احوال در چهارچوب قوانین و مقررات خبر داد.
گفتنی است این دیدار در محل دفتر کار مدیر کل پزشکی قانونی خراسان جنوبی برگزار شد.
 

 

 

 

آدرس صفحه :