وب سایت اداره کل ثبت احوال استان خراسان جنوبی

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با مدیر کل فنی و حرفه ای خراسان جنوبی

دیدار مدیر کل ثبت احوال استان با مدیر کل فنی و حرفه ای خراسان جنوبی


مدیر کل ثبت احوال خراسان جنوبی با خوشایند ، مدیر کل فنی و حرفه ای استان در خصوص اهمیت جایگاه کارت هوشمند ملی  ،  دیدار و گفتگو نمود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، مجتبی فاطمی ، مدیر کل ثبت احوال استان ضمن بیان این خبر در این دیدار ابراز داشت  :دسترسی همگانی به کارت هوشمند ملی بستر کاربردی شدن این کارت بوده و لازم است که افرادی که نسبت به اخذ این کارت مهم اقدام ننموده اند هرچه سریعتر اقدام نمایند.
وی از کارت هوشمند ملی  به عنوان بهترین ابزار برای ورود به دولت الکترونیک یاد کرد و ابراز امیدورای نمود که در آینده ی نزدیک هموطنان طعم شیرین بهره مندی از این کارت مفید را بچشند.
فاطمی با اشاره به تعامل مثبت در ادارات خراسان جنوبی افزود : با استفاده از کارت هوشمند ملی سوءاستفاده های هویتی به حداقل رسیده و همچنین صرفه جوئی قابل توجهی در منابع نیز صورت می گیرد.
همچنین در ادامه این دیدار خوشایند ، مدیر کل فنی و حرفه ای استان نیز در سخنانی ضمن قدردانی از خدمات اداره کل ثبت احوال خراسان جنوبی ، خصوصا راه اندازی ایستگاه سیار کارت هوشمند ملی ، از آمادگی این مجموعه برای همکاری های لازم با این پروژه خبر داد.
گفتنی است این دیدار در محل دفتر کار مدیر کل فنی و حرفه ای خراسان جنوبی برگزار شد.
 

آدرس صفحه :